PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel VölkerPečovatelské lůžko

Repasovaný produkt:
22.900 Kč
od 19.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Elektrická polohovací postel Polohovací postel Völker foto
Polohovací postel pro seniory Polohovací postel Völker foto Elektrická polohovací postel Polohovací postel Völker foto Polohovací lůžko Polohovací postel Völker foto

Polohovací postel Völker

Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm

Völker 3080 je luxusní zdravotní polohovací postel s přepychovým vzhledem a unikátními funkcemi. Tato elektrická polohovací postel má čtyřdílný nastavitelný rošt a nastavitelnou výšku. Nastavitelný je dokonce i sklon postele, proto má uživatel vždy zajištěn maximální komfort. Jednotlivé polohy se mění pomocí ovladače. Stejně jako ostatní polohovací postele pro seniory má i tento model kolečka. Aby však nerušila dokonalý designe, jsou ukryta v nohách postele. V případě potřeby se vysouvají. Dalším originálním prvkem této zdravotní polohovací postele pro seniory jsou bezpečnostní postranice. Díky tomu že jsou dvoudílné a zasouvací, lze je využít i jako oporu při vstávání a usedání. Toto polohovací lůžko je vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

Výbava: 
Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách ve vyšších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište pomocí formuláře na webu. 

 

Dekory:
Postel se vyrábí v několika barvách, jejich skladovou dostupnost vám sdělíme na dotaz.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavení výšky: 40 - 80 cm
  • Elektrické polohování (zádová část)
  • Elektrické polohování (stehenní část)
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace 
  • Horizontální náklon postele 

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Pro seniory, osoby s pohybovými obtížemi nebo jinými zdravotními potížemi se běžné postele stávají méně vhodnými. Aby tito uživatelé měli usnadněné vstávání z postele a z měnu poloh, jsou pro ně vhodné elektrické zdravotní polohovací postele. Mají nastavitelnou výšku, takže si ji každý při slézání může upravit tak, aby se mu z postele dobře vstávalo a zároveň aby se mu na ni zpět usedalo co nejpohodlněji. Tímtéž ovladačem, kterým se nastavuje výška lůžka, se nastavují také různé polohy polohovacího roštu. Nejčastěji se jedná o sklon zádové části roštu, jehož zvednutím se ležící může dostat až do polohy sedu. Často je také potřeba zvednou nohy do výšky, což tyto postele také umožňují. Některé elektrické polohovací postele mají také funkci horizontálního náklonu ložné plochy. Změna poloh napomáhá lepšímu fungování krevního oběhu, což je vhodné nejen pro seniory, ale také pro osoby, které jsou na zdravotní lůžko odkázáni. Klienti se nás často ptají na nemocniční postele a lůžka, vysoké či vyvýšené postele pro seniory, zdravotní postele, polohovací postele, pečovatelská lůžka nebo postele s hrazdou. Všechny tyto názvy sedí na právě popisovaná lůžka. Nabízíme je i repasovaná za velmi levné ceny. Poskytujeme na ně záruku a rádi poradíme s výběrem. Dopravu, vynesení a montáž zajišťujeme po celé ČR. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446