PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).

Polohovací postel VölkerPečovatelské lůžko

Repasovaný produkt:
22.900 Kč
od 19.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Zdravotní postel pro seniory Polohovací postel Völker foto
Polohovací postel pro seniory Polohovací postel Völker foto Zdravotní polohovací postel Polohovací postel Völker foto Zdravotní postel pro seniory Polohovací postel Völker foto

Polohovací postel Völker

Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm

Völker 3080 je luxusní zdravotní polohovací postel s přepychovým vzhledem a unikátními funkcemi. Tato elektrická polohovací postel má čtyřdílný nastavitelný rošt a nastavitelnou výšku. Nastavitelný je dokonce i sklon postele, proto má uživatel vždy zajištěn maximální komfort. Jednotlivé polohy se mění pomocí ovladače. Stejně jako ostatní polohovací postele pro seniory má i tento model kolečka. Aby však nerušila dokonalý designe, jsou ukryta v nohách postele. V případě potřeby se vysouvají. Dalším originálním prvkem této zdravotní polohovací postele pro seniory jsou bezpečnostní postranice. Díky tomu že jsou dvoudílné a zasouvací, lze je využít i jako oporu při vstávání a usedání. Toto polohovací lůžko je vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

Výbava: 
Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách ve vyšších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište pomocí formuláře na webu. 

 

Dekory:
Postel se vyrábí v několika barvách, jejich skladovou dostupnost vám sdělíme na dotaz.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavení výšky: 40 - 80 cm
  • Elektrické polohování (zádová část)
  • Elektrické polohování (stehenní část)
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace 
  • Horizontální náklon postele 

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Senioři, osoby s pohybovými obtížemi a osoby upoutané na lůžko vyžadují od postele polohování i například nastavitelnou výšku. Proto tu jsou zdravotní elektrické polohovací postele. Člověk, který tráví na nemocničním či pečovatelském lůžku hodně času, měl by ze zdravotních důvodů měnit polohy při ležení, například aby zamezil vzniku otlaků a napomohl lepšímu prokrvení celého těla. Právě tyto zdravotní polohovací postele to umožňují a to naprosto bez námahy. Jsou vybaveny elektromotorem a ovladačem na změnu poloh, proto si uživatel, po případě pečovatelský personál, může měnit polohy roštu stisknutím příslušného tlačítka. Při slézání z postele a návratu na postel si lze nastavovat její výšku, tak aby byl tento proces usnadněn. Polohovací postele pro seniory lze dovybavit příslušenstvím, jako je hrazda, zdravotní matrace či nepropustný potah. Bezpečnostní postranice jsou zpravidla součástí polohovacích lůžek. Dají se vysouvat a spouštět. Postele jsou také vybaveny kolečky pro snadnější převoz. Kolečka jsou opatřena brzdami. Elektrické polohovací postele nejen pro seniory si lze zakoupit nové, zánovní i repasované. Na všechny typy poskytujeme záruku. Pro výběr lůžka vhodného pro vás se poraďte s naším zkušeným prodejcem na telefonu uvedeném výše.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446