VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel VölkerPečovatelské lůžko

Repasovaný produkt:
22.900 Kč
od 19.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel Polohovací postel Völker foto
Elektrická polohovací postel Polohovací postel Völker foto Zdravotní postel pro seniory Polohovací postel Völker foto Elektrická polohovací postel Polohovací postel Völker foto

Polohovací postel Völker

Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm

Völker 3080 je luxusní zdravotní polohovací postel s přepychovým vzhledem a unikátními funkcemi. Tato elektrická polohovací postel má čtyřdílný nastavitelný rošt a nastavitelnou výšku. Nastavitelný je dokonce i sklon postele, proto má uživatel vždy zajištěn maximální komfort. Jednotlivé polohy se mění pomocí ovladače. Stejně jako ostatní polohovací postele pro seniory má i tento model kolečka. Aby však nerušila dokonalý designe, jsou ukryta v nohách postele. V případě potřeby se vysouvají. Dalším originálním prvkem této zdravotní polohovací postele pro seniory jsou bezpečnostní postranice. Díky tomu že jsou dvoudílné a zasouvací, lze je využít i jako oporu při vstávání a usedání. Toto polohovací lůžko je vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

Výbava: 
Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách ve vyšších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište pomocí formuláře na webu. 

 

Dekory:
Postel se vyrábí v několika barvách, jejich skladovou dostupnost vám sdělíme na dotaz.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavení výšky: 40 - 80 cm
  • Elektrické polohování (zádová část)
  • Elektrické polohování (stehenní část)
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace 
  • Horizontální náklon postele 

Příslušenství doplňky

Zdravotní elektrická polohovací lůžka pro seniory

Chcete mít elektricky nastavitelný úhel zad, nastavitelný zdvih nohou nebo dokonce nastavení výšky celé postele? Naše elektrické zdravotní polohovací postele tyto funkce nabízejí. Je to velmi praktické, jednoduché a pomáhá to nejen se zvýšením komfortu, ale také lepšímu fungování krevního oběhu. Změna poloh je důležitá nejen pro seniory, ale pro všechny lidi, kteří tráví na lůžko více času. Možná si vybavujete nemocniční postele a lůžka, u nichž bylo možné měnit polohy pouze ručně, a když na nich zrovna ležel pacient, nebylo to vůbec snadné. S elektrickým polohováním je to ale hračka. Nezáleží na tom, jestli zrovna na posteli někdo leží nebo ne. Polohovat ji lze vždy a jednoduše stiskem tlačítka na ovladači. Polohování si samozřejmě může nastavovat sám ležící. To platí i o nastavování výšky postele. Zákazníci jim často říkají pečovatelská lůžka nebo zdravotní polohovací postele pro seniory. Vždy však myslím právě tyto elektrické postele. Dají se pořídit i s hrazdou pro snazší vstávání. Vybaveny bývají bezpečnostními postranicemi, kolečky a brzdami. Modernější modely mají kolečka ukrytá v nohách. Některé modely mají funkci horizontálního náklonu postele. V naší nabídce naleznete také levné repasované zdravotní elektrické polohovací postele pro seniory se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446