Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.05.2024!
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel VölkerPečovatelské lůžko

Repasovaný produkt:
22.900 Kč
od 19.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel pro seniory Polohovací postel Völker foto
Elektrická polohovací postel Polohovací postel Völker foto Polohovací postel pro seniory Polohovací postel Völker foto Zdravotní postel pro seniory Polohovací postel Völker foto

Polohovací postel Völker

Nosnost:185 kg
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm
Rozměry (délka / šířka):215 cm x 105 cm

Völker 3080 je luxusní zdravotní polohovací postel s přepychovým vzhledem a unikátními funkcemi. Tato elektrická polohovací postel má čtyřdílný nastavitelný rošt a nastavitelnou výšku. Nastavitelný je dokonce i sklon postele, proto má uživatel vždy zajištěn maximální komfort. Jednotlivé polohy se mění pomocí ovladače. Stejně jako ostatní polohovací postele pro seniory má i tento model kolečka. Aby však nerušila dokonalý designe, jsou ukryta v nohách postele. V případě potřeby se vysouvají. Dalším originálním prvkem této zdravotní polohovací postele pro seniory jsou bezpečnostní postranice. Díky tomu že jsou dvoudílné a zasouvací, lze je využít i jako oporu při vstávání a usedání. Toto polohovací lůžko je vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

Výbava: 
Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách ve vyšších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište pomocí formuláře na webu. 

 

Dekory:
Postel se vyrábí v několika barvách, jejich skladovou dostupnost vám sdělíme na dotaz.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavení výšky: 40 - 80 cm
  • Elektrické polohování (zádová část)
  • Elektrické polohování (stehenní část)
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace 
  • Horizontální náklon postele 

Příslušenství doplňky

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Ať už senioři, invalidé nebo osoby s bolestmi pohybového aparátu nás často oslovují a žádostí o elektrické zdravotní polohovací postele. Není divu, tyto postele jsou určeny pro široké spektrum uživatelů. Často jsou tato zdravotní pečovatelská lůžka nazývána jako postele pro seniory, neboť starší osoby a důchodci patří mezi jejich časté uživatele. Elektrická polohovací lůžka jsou však často využívána ve zdravotnických zařízeních jako nemocniční lůžka. V nemocnicích, domovech pro seniory i v domácí péči je lze vybavit hrazdou pro snadnější vstání. Proč jsou zdravotní polohovací postele pro seniory tak oblíbené? Mají ovládací panel, pomocí kterého může sám ležící nebo pečující personál, nastavovat různé polohy roštu jak v zádové oblasti, tak v oblasti nohou. Tím to však nekončí. Upravovat si lze dle potřeb i výšku lůžka. To velmi usnadní přesun z postele i další činnosti. Některé modely jsou vybaveny i nastavitelným horizontálním náklonem. Mezi obvyklé vybavení elektrických polohovacích postelí patří kolečka s brzdami a bezpečnostní postranice. K posteli si lze dokoupit hrazdu s madlem, zdravotní matraci určenou pro polohovací rošty i nepropustný potah. Nemocniční polohovací postele zvyšují komfort a napomáhají v boji proti otlakům na kůži a proleženinám. Pro zájemce, kteří hledají levné řešení, nabízíme také repasované postele se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446