Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.05.2024!
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel PCCNemocniční lůžko

Repasovaný produkt:
21.800 Kč
od 18.500 Kč
Zánovní produkt:
32.900 Kč
od 26.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel Polohovací postel PCC foto
Zdravotní postel pro seniory Polohovací postel PCC foto

Polohovací postel PCC

Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm

Zdravotní elektrická polohovací postel pro seniory Spring PCC je uživatelsky velmi oblíbené lůžko. Má nadčasový designe, takže dobře zapadne do každého prostředí. Uživatelé a ošetřující osoby velmi ocení elektrické ovládání polohovacího roštu a výšky lůžka.


Toto elektrické polohovací lůžko je vybaveno 4 dílným polohovacím roštem. Zádovou část roštu je možné zvednout až do polohy sedu. Stejně jako ostatní zdravotní postele a polohovací postele pro seniory má i PCC bezpečnostní postranice a kolečka s brzdami.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

V různých stupních výbavy se může cena postele lišit. Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách v dalších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište prostřednictvím formuláře na webu. 

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Elektrické polohování nožní části roštu
  • Elektrické polohování zádové části roštu
  • Vertikální zdvih 
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Horizontální náklon postele 
  • Nepropustný potah
  • Hrazda
  • Matrace

Příslušenství doplňky

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Ať už senioři, invalidé nebo osoby s bolestmi pohybového aparátu nás často oslovují a žádostí o elektrické zdravotní polohovací postele. Není divu, tyto postele jsou určeny pro široké spektrum uživatelů. Často jsou tato zdravotní pečovatelská lůžka nazývána jako postele pro seniory, neboť starší osoby a důchodci patří mezi jejich časté uživatele. Elektrická polohovací lůžka jsou však často využívána ve zdravotnických zařízeních jako nemocniční lůžka. V nemocnicích, domovech pro seniory i v domácí péči je lze vybavit hrazdou pro snadnější vstání. Proč jsou zdravotní polohovací postele pro seniory tak oblíbené? Mají ovládací panel, pomocí kterého může sám ležící nebo pečující personál, nastavovat různé polohy roštu jak v zádové oblasti, tak v oblasti nohou. Tím to však nekončí. Upravovat si lze dle potřeb i výšku lůžka. To velmi usnadní přesun z postele i další činnosti. Některé modely jsou vybaveny i nastavitelným horizontálním náklonem. Mezi obvyklé vybavení elektrických polohovacích postelí patří kolečka s brzdami a bezpečnostní postranice. K posteli si lze dokoupit hrazdu s madlem, zdravotní matraci určenou pro polohovací rošty i nepropustný potah. Nemocniční polohovací postele zvyšují komfort a napomáhají v boji proti otlakům na kůži a proleženinám. Pro zájemce, kteří hledají levné řešení, nabízíme také repasované postele se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446