VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel PCCNemocniční lůžko

Repasovaný produkt:
21.800 Kč
od 18.500 Kč
Zánovní produkt:
32.900 Kč
od 26.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel Polohovací postel PCC foto
Polohovací postel pro seniory Polohovací postel PCC foto

Polohovací postel PCC

Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm

Zdravotní elektrická polohovací postel pro seniory Spring PCC je uživatelsky velmi oblíbené lůžko. Má nadčasový designe, takže dobře zapadne do každého prostředí. Uživatelé a ošetřující osoby velmi ocení elektrické ovládání polohovacího roštu a výšky lůžka.


Toto elektrické polohovací lůžko je vybaveno 4 dílným polohovacím roštem. Zádovou část roštu je možné zvednout až do polohy sedu. Stejně jako ostatní zdravotní postele a polohovací postele pro seniory má i PCC bezpečnostní postranice a kolečka s brzdami.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

V různých stupních výbavy se může cena postele lišit. Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách v dalších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište prostřednictvím formuláře na webu. 

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Elektrické polohování nožní části roštu
  • Elektrické polohování zádové části roštu
  • Vertikální zdvih 
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Horizontální náklon postele 
  • Nepropustný potah
  • Hrazda
  • Matrace

Příslušenství doplňky

Zdravotní elektrická polohovací lůžka pro seniory

Chcete mít elektricky nastavitelný úhel zad, nastavitelný zdvih nohou nebo dokonce nastavení výšky celé postele? Naše elektrické zdravotní polohovací postele tyto funkce nabízejí. Je to velmi praktické, jednoduché a pomáhá to nejen se zvýšením komfortu, ale také lepšímu fungování krevního oběhu. Změna poloh je důležitá nejen pro seniory, ale pro všechny lidi, kteří tráví na lůžko více času. Možná si vybavujete nemocniční postele a lůžka, u nichž bylo možné měnit polohy pouze ručně, a když na nich zrovna ležel pacient, nebylo to vůbec snadné. S elektrickým polohováním je to ale hračka. Nezáleží na tom, jestli zrovna na posteli někdo leží nebo ne. Polohovat ji lze vždy a jednoduše stiskem tlačítka na ovladači. Polohování si samozřejmě může nastavovat sám ležící. To platí i o nastavování výšky postele. Zákazníci jim často říkají pečovatelská lůžka nebo zdravotní polohovací postele pro seniory. Vždy však myslím právě tyto elektrické postele. Dají se pořídit i s hrazdou pro snazší vstávání. Vybaveny bývají bezpečnostními postranicemi, kolečky a brzdami. Modernější modely mají kolečka ukrytá v nohách. Některé modely mají funkci horizontálního náklonu postele. V naší nabídce naleznete také levné repasované zdravotní elektrické polohovací postele pro seniory se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446