PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Polohovací postel PCCNemocniční lůžko

Repasovaný produkt:
21.800 Kč
od 18.500 Kč
Zánovní produkt:
32.900 Kč
od 26.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací lůžko Polohovací postel PCC foto
Elektrická polohovací postel Polohovací postel PCC foto

Polohovací postel PCC

Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm
Rozměry (délka / šířka):224 x 106 cm

Zdravotní elektrická polohovací postel pro seniory Spring PCC je uživatelsky velmi oblíbené lůžko. Má nadčasový designe, takže dobře zapadne do každého prostředí. Uživatelé a ošetřující osoby velmi ocení elektrické ovládání polohovacího roštu a výšky lůžka.


Toto elektrické polohovací lůžko je vybaveno 4 dílným polohovacím roštem. Zádovou část roštu je možné zvednout až do polohy sedu. Stejně jako ostatní zdravotní postele a polohovací postele pro seniory má i PCC bezpečnostní postranice a kolečka s brzdami.

 

  • Délka ložné plochy: 200 cm
  • Šířka ložné plochy: 90 cm

 

V různých stupních výbavy se může cena postele lišit. Uvedená cena je za postel v základní výbavě. Pro informace o cenách v dalších stupních výbavy nám zavolejte, nebo napište prostřednictvím formuláře na webu. 

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Elektrické polohování nožní části roštu
  • Elektrické polohování zádové části roštu
  • Vertikální zdvih 
  • Bezpečnostní postranice

Příplatková výbava

  • Horizontální náklon postele 
  • Nepropustný potah
  • Hrazda
  • Matrace

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Pro seniory, osoby s pohybovými obtížemi nebo jinými zdravotními potížemi se běžné postele stávají méně vhodnými. Aby tito uživatelé měli usnadněné vstávání z postele a z měnu poloh, jsou pro ně vhodné elektrické zdravotní polohovací postele. Mají nastavitelnou výšku, takže si ji každý při slézání může upravit tak, aby se mu z postele dobře vstávalo a zároveň aby se mu na ni zpět usedalo co nejpohodlněji. Tímtéž ovladačem, kterým se nastavuje výška lůžka, se nastavují také různé polohy polohovacího roštu. Nejčastěji se jedná o sklon zádové části roštu, jehož zvednutím se ležící může dostat až do polohy sedu. Často je také potřeba zvednou nohy do výšky, což tyto postele také umožňují. Některé elektrické polohovací postele mají také funkci horizontálního náklonu ložné plochy. Změna poloh napomáhá lepšímu fungování krevního oběhu, což je vhodné nejen pro seniory, ale také pro osoby, které jsou na zdravotní lůžko odkázáni. Klienti se nás často ptají na nemocniční postele a lůžka, vysoké či vyvýšené postele pro seniory, zdravotní postele, polohovací postele, pečovatelská lůžka nebo postele s hrazdou. Všechny tyto názvy sedí na právě popisovaná lůžka. Nabízíme je i repasovaná za velmi levné ceny. Poskytujeme na ně záruku a rádi poradíme s výběrem. Dopravu, vynesení a montáž zajišťujeme po celé ČR. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446