PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Invacare Medley ErgoPolohovací lůžko pro seniory

Repasovaný produkt:
25.000 Kč
od 19.500 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel Invacare Medley Ergo foto
Polohovací postel Invacare Medley Ergo foto Polohovací postel Invacare Medley Ergo foto

Invacare Medley Ergo

Nosnost:145 kg
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm

Elektrická zdravotní polohovací postel Invacare Medley Ergo nabízí příjemnou rovnováhu mezi cenou, kvalitou a funkčností. Je určena pro seniory a osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Elektrické polohování, které se ovládá pomocí jednoduchého ovladače, usnadní spoustu činností ať už ležícímu, či pečující osobě. Změna poloh lze provádět přímo z postele, takže si klient sám může určovat, jaké nastavení mu vyhovuje. Nastavovat lze i výšku postele. To je další velká pomůcka pro pečovatele i pro samotné uživatele například při slézání či usedání.

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavitelná výška 40 - 80 cm
  • Kolečka
  • Bezpečnostní postranice
  • Elektricky polohovatelný rošt

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace

Příslušenství doplňky

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Ať už senioři, invalidé nebo osoby s bolestmi pohybového aparátu nás často oslovují a žádostí o elektrické zdravotní polohovací postele. Není divu, tyto postele jsou určeny pro široké spektrum uživatelů. Často jsou tato zdravotní pečovatelská lůžka nazývána jako postele pro seniory, neboť starší osoby a důchodci patří mezi jejich časté uživatele. Elektrická polohovací lůžka jsou však často využívána ve zdravotnických zařízeních jako nemocniční lůžka. V nemocnicích, domovech pro seniory i v domácí péči je lze vybavit hrazdou pro snadnější vstání. Proč jsou zdravotní polohovací postele pro seniory tak oblíbené? Mají ovládací panel, pomocí kterého může sám ležící nebo pečující personál, nastavovat různé polohy roštu jak v zádové oblasti, tak v oblasti nohou. Tím to však nekončí. Upravovat si lze dle potřeb i výšku lůžka. To velmi usnadní přesun z postele i další činnosti. Některé modely jsou vybaveny i nastavitelným horizontálním náklonem. Mezi obvyklé vybavení elektrických polohovacích postelí patří kolečka s brzdami a bezpečnostní postranice. K posteli si lze dokoupit hrazdu s madlem, zdravotní matraci určenou pro polohovací rošty i nepropustný potah. Nemocniční polohovací postele zvyšují komfort a napomáhají v boji proti otlakům na kůži a proleženinám. Pro zájemce, kteří hledají levné řešení, nabízíme také repasované postele se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446