VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Invacare Medley ErgoPolohovací lůžko pro seniory

Repasovaný produkt:
25.000 Kč
od 19.500 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel pro seniory Invacare Medley Ergo foto
Polohovací postel Invacare Medley Ergo foto Polohovací lůžko Invacare Medley Ergo foto

Invacare Medley Ergo

Nosnost:145 kg
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm

Elektrická zdravotní polohovací postel Invacare Medley Ergo nabízí příjemnou rovnováhu mezi cenou, kvalitou a funkčností. Je určena pro seniory a osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Elektrické polohování, které se ovládá pomocí jednoduchého ovladače, usnadní spoustu činností ať už ležícímu, či pečující osobě. Změna poloh lze provádět přímo z postele, takže si klient sám může určovat, jaké nastavení mu vyhovuje. Nastavovat lze i výšku postele. To je další velká pomůcka pro pečovatele i pro samotné uživatele například při slézání či usedání.

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavitelná výška 40 - 80 cm
  • Kolečka
  • Bezpečnostní postranice
  • Elektricky polohovatelný rošt

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace

Příslušenství doplňky

Zdravotní elektrická polohovací lůžka pro seniory

Chcete mít elektricky nastavitelný úhel zad, nastavitelný zdvih nohou nebo dokonce nastavení výšky celé postele? Naše elektrické zdravotní polohovací postele tyto funkce nabízejí. Je to velmi praktické, jednoduché a pomáhá to nejen se zvýšením komfortu, ale také lepšímu fungování krevního oběhu. Změna poloh je důležitá nejen pro seniory, ale pro všechny lidi, kteří tráví na lůžko více času. Možná si vybavujete nemocniční postele a lůžka, u nichž bylo možné měnit polohy pouze ručně, a když na nich zrovna ležel pacient, nebylo to vůbec snadné. S elektrickým polohováním je to ale hračka. Nezáleží na tom, jestli zrovna na posteli někdo leží nebo ne. Polohovat ji lze vždy a jednoduše stiskem tlačítka na ovladači. Polohování si samozřejmě může nastavovat sám ležící. To platí i o nastavování výšky postele. Zákazníci jim často říkají pečovatelská lůžka nebo zdravotní polohovací postele pro seniory. Vždy však myslím právě tyto elektrické postele. Dají se pořídit i s hrazdou pro snazší vstávání. Vybaveny bývají bezpečnostními postranicemi, kolečky a brzdami. Modernější modely mají kolečka ukrytá v nohách. Některé modely mají funkci horizontálního náklonu postele. V naší nabídce naleznete také levné repasované zdravotní elektrické polohovací postele pro seniory se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446