PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Invacare Medley ErgoPolohovací lůžko pro seniory

Repasovaný produkt:
25.000 Kč
od 19.500 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel pro seniory Invacare Medley Ergo foto
Zdravotní postel pro seniory Invacare Medley Ergo foto Polohovací postel pro seniory Invacare Medley Ergo foto

Invacare Medley Ergo

Nosnost:145 kg
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm
Rozměry (délka / šířka):224 cm / 102 cm

Elektrická zdravotní polohovací postel Invacare Medley Ergo nabízí příjemnou rovnováhu mezi cenou, kvalitou a funkčností. Je určena pro seniory a osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Elektrické polohování, které se ovládá pomocí jednoduchého ovladače, usnadní spoustu činností ať už ležícímu, či pečující osobě. Změna poloh lze provádět přímo z postele, takže si klient sám může určovat, jaké nastavení mu vyhovuje. Nastavovat lze i výšku postele. To je další velká pomůcka pro pečovatele i pro samotné uživatele například při slézání či usedání.

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Nastavitelná výška 40 - 80 cm
  • Kolečka
  • Bezpečnostní postranice
  • Elektricky polohovatelný rošt

Příplatková výbava

  • Hrazda
  • Nepropustný potah
  • Matrace

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Pro seniory, osoby s pohybovými obtížemi nebo jinými zdravotními potížemi se běžné postele stávají méně vhodnými. Aby tito uživatelé měli usnadněné vstávání z postele a z měnu poloh, jsou pro ně vhodné elektrické zdravotní polohovací postele. Mají nastavitelnou výšku, takže si ji každý při slézání může upravit tak, aby se mu z postele dobře vstávalo a zároveň aby se mu na ni zpět usedalo co nejpohodlněji. Tímtéž ovladačem, kterým se nastavuje výška lůžka, se nastavují také různé polohy polohovacího roštu. Nejčastěji se jedná o sklon zádové části roštu, jehož zvednutím se ležící může dostat až do polohy sedu. Často je také potřeba zvednou nohy do výšky, což tyto postele také umožňují. Některé elektrické polohovací postele mají také funkci horizontálního náklonu ložné plochy. Změna poloh napomáhá lepšímu fungování krevního oběhu, což je vhodné nejen pro seniory, ale také pro osoby, které jsou na zdravotní lůžko odkázáni. Klienti se nás často ptají na nemocniční postele a lůžka, vysoké či vyvýšené postele pro seniory, zdravotní postele, polohovací postele, pečovatelská lůžka nebo postele s hrazdou. Všechny tyto názvy sedí na právě popisovaná lůžka. Nabízíme je i repasovaná za velmi levné ceny. Poskytujeme na ně záruku a rádi poradíme s výběrem. Dopravu, vynesení a montáž zajišťujeme po celé ČR. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446