VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Odkazy

www.medicalspace.cz - Invalidní vozíky/skútry polohovatelné postele a matrace

Vítáme Vás na webových stránkách společnosti MedicalSpace s.r.o.. Společnost se zabývá prodejem invalidních vozíků a skútrů, polohovatelných postelíl a matrací. Na webových stránkách www.medicalspace.cz naleznete informace o společnosti, produktech a kontaktní data. Dále se zde můžete dostat na naše produktové stránky www.vozikyskutry.cz, www.matracemedical.cz, www.invoziky.cz, www.medicalmatrace.cz, www.vozikinvalidni.cz, www.matracemedical.sk, www.vozikyinvalidni.cz, www.invoziky.sk. Všechny produkty prodáváme po celé České republice a na Slovensku.

 

www.vozikyinvalidni.cz - Invalidní vozíky pro každého!

Hledáte mechanický či elektrický invalidní vozík nebo skútr? V dnešní době je na trhu celá řada společností, prodávají kompenzační pomůcky včetně invalidních vozíků, nicméně společnost MedicalSpace se specializuje výhradně na prodej vozíků a skútrů čímž se stává jedničkou ve svém oboru! Na webových stránkách www.vozikyinvalidni.cz naleznete opravdu široký sortiment jak mechanických, tak elektrických invalidních vozíků a skútrů, ale vybrat si můžete i z polohovacích postelí! Už neváhejte ani minutu, pořiďte si invalidní skútr, který Vám ulehčí život!

 

www.invoziky.cz - Invalidní vozíky za výhodné ceny!

Vítejte na našich webových stránkách! Máte zájem o invalidní vozík? V tom případě jste na správném místě, kde Vám jej zprostředkujeme za výhodné ceny z pohodlí Vašeho domova a to velice rychle a jednoduše. Na tomto portále si o invalidní vozík zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, kterou pravdivě vyplníte a odešlete. Po odeslání žádosti vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám poradí a pomůže s výběrem nejvhodnějšího invalidního vozíku.

 

www.vozikinvalidni.cz - Bezstarostný pohyb!

Webové stránky www.vozikinvalidni.cz se zabývají prodejem elektrických invalidních vozíků, mechanických invalidních vozíků a elektrických invalidních skútrů. Zažijte zase pocit svobodného pohybu! Vyberte si jeden z mnoha invalidních vozíků či skútrů a vyjeďte zase ven do města i přírody bez cizí asistence. Jestliže jste rozhodnuti si vozík či skútr pořídit, můžete vyplnit nezávaznou online žádost, díky níž se S Vámi spojí pracovník, který Vám pomůže a poradí s výběrem, nebo ho sami kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.

 

www.vozikyskutry.cz - Invalidní skútry

Vozikyskutry.cz je internetový portál, který se zabývá prodejem invalidních tříkolových a čtyřkolových skútrů, elektrických invalidních skútrů a mechanických invalidních vozíků od různých výrobců. Na tomto portále se dozvíte spoustu informací o poskytovaném zboží na jejichž základě si vyberete pro Vás vhodný vozík. Elektrický skútr či joystickový vozík, který si objednáte, Vám bude doručen v co nejkratší možné době ZDARMA až do Vašeho domova. Na zboží je poskytována záruka a samozřejmostí je i pozáruční servis.

 

www.invalidnivozicek.cz - Kvalitní invalidní vozíčky

Pokud již delší dobu přemýšlíte o koupi elektrického skútru či joystickového vozíku, tak Vám vřele doporučujeme navštívit stránky www.invalidnivozicek.cz. Na těchto stránkách se zabývají prodejem nových, zánovních či repasovaných elektrických skútrů, joystickových vozíků a mechanických vozíků za nejvýhodnější ceny na trhu. U každého produktu si můžete přečíst detailní popis a technické parametry, díky nimž se rozhodnete, který vozík je pro Vás nejvhodnější. Objednané elektrické skútry či joystickové vozíky Vám doručí ZDARMA na uvedenou adresu a technik Vám vysvětlí jak s vozíkem manipulovat. Na veškeré produkty je roční záruka a samozřejmostí je také pozáruční servis.

 

www.invalidnivozicky.cz - Invalidní vozíčky za výhodné ceny

Internetový portál www.invalidnivozicky.cz se zabývá prodejem nových, zánovních či repasovaných elektrických skútrů, joystickových vozíku a mechanických vozíků od různých výrobců. Na tomto portále naleznete detailní popisy a technické parametry každého produktu, na jejichž základě se rozhodnete, který vozík je pro Vás nejvýhodnější. Objednané skútry či joystickové vozíky dovážíme zdarma až na místo určení. Technik, který Vám vozíček přiveze, Vám ukáže, jak s ním zacházet a jak se o něj starat. Na všechny vozíčky je roční záruka a můžete také počítat s pozáručním servisem.

 

www.invoziky.cz - Invalidné vozíky za výhodné ceny!

Vitajte na našich webových stránkach! Máte záujem o invalidný vozík? V tom prípade ste na správnom mieste, kde Vám ho sprostredkujeme za výhodné ceny z pohodlia Vášho domova a to veľmi rýchlo a jednoducho. Na tomto portále si o invalidný vozík zažiadate prostredníctvom nezáväzné online žiadosti, ktorú pravdivo vyplníte a odošlete. Po odoslaní žiadosti vyčkáte na kontakt odborne vyškoleného špecialistu, ktorý Vám poradí a pomôže s výberom najvhodnejšieho invalidného vozíka.

 

www.medicalmatrace.cz - Kvalitní matrace za skvělou cenu!

Hledáte kvalitu za nízkou cenu? Webový portál www.medicalmatrace.cz Vám nabízí celou řadu matrací vyrobených z nejkvalitnějších pěnových materiálů a to za bezkonkurenční ceny! Vyberte si z pohodlí Vašeho domova z široké nabídky matrací, které dopřejí Vašemu tělu dokonalé uvolnění, ale zároveň potřebnou oporu, čímž předcházejí bolesti zad, svalů i kloubů. Zadejte nám parametry, které budete potřebovat a nechte si dopravit matraci až k Vám domů a to zcela zdarma! Už na nic nečekejte, vždyť kvalitní spánek je to nejdůležitější pro Vaše zdraví!  

 

www.elektrickepostele.cz - Kvalita za nízkou cenu!

Webový portál www.elektrickepostele.cz se specializuje na prodej elektrických polohovacích postelí, které jsou nezbytnou součástí života lidí dlouhodobě upoutaných na lůžko. Zde nabízené polohovací postele jsou vyráběny z kvalitního dřeva a to jak rám, tak samotný polohovací rošt, který si můžete nastavit hned do několika úrovní. Polohovací rošty, kterými jsou tyto postele vybaveny, jsou třídílné či dokonce čtyřdílné, tak aby bylo pohodlí ležícího a manipulace s ním co nejkomfortnější. Pro objednávku polohovací postele či více informací můžete vyplnit nezávazný online formulář, na jehož základě se s Vámi spojí odborně vyškolený specialista, nebo můžete zavolat na telefonní číslo 737 814 199. 

 

www.epostel.cz - Elektrické postele snadno a rychle!

Hledáte elektrickou polohovací postel a v nepřeberném množství nabízených zdravotních postelí na internetu si nevíte rady s výběrem? Webová stránka www.epostel.cz za Vás vybrala ty nejkvalitnější a nejmodernější zdravotní postele, které jsou seřazené dle ceny a vy si tak můžete být jisti, že Vám žádná neunikne! Elektrické postele jsou zde navíc zánovní ale i repasované, takže jistota nejlepší ceny postele navíc se zárukou na  Vámi zakoupenou postel je samozřejmostí! Polohovací postel si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova a zkušený technik vám ji navíc přiveze a smontuje!

 

www.postelepolohovaci.cz - Kvalitní postele za skvělou cenu!

Webový portál www.postelepolohovaci.cz je zaměřen na elektrické polohovací postele nejen pro seniory, ale i pro zdravotně postižené. Díky jeho specializaci si můžeme být jisti vysokou kvalitou nabízených polohovacích postelí, kterých zde naleznete hned několik typů. Obrovskou výhodou tohoto webu, je možnost zakoupení repasovaných elektrických polohovacích postelí, což znatelně poznáte na ceně, nikoliv na kvalitě, jenž zůstává stejná jako u produktů nových. Pro více informací či objednávku polohovací postele, stačí vyplnit nezávazný online formulář, na jehož základě se s Vámi spojí odborně vyškolený specialista, který Vám nejen s výběrem polohovací postele poradí, ale zajistí také její dopravu až k Vám domů a především pak její montáž!  

 

www.vozikyskutre.sk - invalidné skútre

Vozikyskutre.sk je internetový portál, ktorý sa zaoberá predajom invalidných trojkolesových a štvorkolesových skútrov, elektrických invalidných vozíkov a mechanických invalidných vozíkov od rôznych výrobcov. Na tomto portáli sa dozviete veľa informácií o poskytovanom tovare na základe ktorých si vyberiete pre Vás vhodný vozík. Elektrický skúter či joystickové vozík, ktorý si objednáte, Vám bude doručený v čo najkratšej možnej dobe ZADARMO až do Vášho domova. Na tovar je poskytovaná záruka a samozrejmosťou je aj pozáručný servis.

 

www.zdravotnipostel.cz - Vysoký komfort za nízkou cenu!

www.zdravotnipostel.cz je webová stránka, která se specializuje na prodej zdravotních polohovacích postelí pro seniory. Zdravotní postele zde naleznete zánovní i repasované za bezkonkurenční ceny! A protože je pro polohovací postel, kromě jejich funkcí, velmi důležitá kvalitní zdravotní matrace, v nabídce jsou hned 4 speciálně vyrobené a uzpůsobené zdravotním postelím. Zdravotní postele a zdravotní matrace doplňují invalidní vozíky a elektrické skútry, tak abyste tyto zdravotní pomůcky pro invalidní lidi měli pohodlně na jednom místě!

 

www.invalidny-vozik.sk - Invalidný vozík

Najširšiu ponuku elektrických skútrov a elektrických invalidných vozíkov nájdete na www.invalidny-vozik.sk, okrem toho sú v ponuke k dispozícii aj mechanické invalidné vozíky. Môžete si tu vybrať produkty nové, zánovné alebo repasované, ktoré sú za veľmi výhodné ceny. Ak si vyberiete niektorý zo skútrov alebo elektrických vozíčkov, bude Vám dopravený v rámci celej SR zadarmo. Záručný aj pozáručný servis je samozrejmosťou. Je tu k dispozícii široká škála skútrov i vozíkov s rôznymi parametrami, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší používateľ.

 

www.invalidnivozik.info - invalidní vozík

Nejširší nabídku elektrických skútrů a elektrických invalidních vozíků naleznete na www.invalidnivozik.info, kromě toho jsou v nabídce k dispozici také mechanické invalidní vozíky. Můžete si zde vybrat produkty nové, zánovní nebo repasované, které jsou za velmi výhodné ceny. Pokud si vyberete některý ze skútrů nebo elektrických vozíčků, bude Vám dopraven v rámci celé ČR zdarma. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Je zde k dispozici široká škála skútrů i vozíků s různými parametry, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější uživatel. 

 

www.inskutry.cz - Invalidní skútry za akční ceny!

Elektrické skútry, mechanické vozíky, elektrické vozíky či dokonce polohovací postele společně se zdravotními matracemi na jednom místě! To je web www.inskutry.cz, který se zaměřil na přehlednost svého sortimentu a hlavně jeho dostupnost! Hned na úvodní stránce naleznete elektrické skútry, vozíky i polohovací postele a zdravotní matrace za akční a bezkonkurenční ceny! Dále si pak můžete na přehledné liště vybrat typ produktu, o který jevíte zájem a pak už jen vybírat z nepřeberného množství různých modelů skútrů, vozíků či postelí.

 
SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446