PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Reference

Pavel (56 let)

Přišel jsem o nohu vlivem cukrovky. Psychicky jsem na tom nebyl nejlépe a ještě jsem nemohl nikam vyrazit. Začal jsem pátrat na internetu a našel jsem tyto stránky. Vybral jsem elektrický skútr Tropy Booster a zase mohu zajet na nákup, hospody a za kamarády. Hned se Vám zvedne nálada. Vřele doporučuji.

Miloš Vašíček

Maminka mi přestala chodit. Pořídil jsem jí mechanický vozík. No co mám říkat – za 2 dny jsem ho měl doma a za skvělou cenu. Maminku mohu vyvést ven a vozík se hodí i do interiéru. Děkuji za rychlost a bezproblémovou objednávku.

Luboš (52)

Lepší dárek pro tatíka jsem nemohl vymyslet. Táta celý život řídil, a když mu vzali řidičák, tak nevytáhl paty z domu. Koupě Vašeho skútru Pride Luna Victory ho vrátila ,,na silnice“.

Marie S. (69 let)

Při koupi skútru jsem byla v jednání hned s několika firmami, ale tato se svým příjemným vystupováním a skvělými cenami jednoznačně vyhrála. Skútry jsou moc v pěkném stavu! Hlavně pokud se nemůžete dostavit do obchodu, zavezou Vám i více skútrů domů, abyste si mohli sami vybrat.

Miroslava Losiná (73 let)

Konečně zase mohu jezdit na svou zahrádku. Na nový skútr bych neměla ze svého důchodu peníze, ale tahle firma mi ho umožnila, díky svým repasovaným produktům. Děkuji celé firmě za elektrický skútr. Skútr nemá jedinou chybičku.

Máchovi (Frymburk)

Máme půjčovnu elektrokol u Lipna. Začali k nám chodit i starší lidé, kteří se báli jezdit na kolech. Zakoupili jsme od Vás 4 skútry Trophy Booster 6, které jsou nyní v neustále permanenci. Díky

Jaroslava (65 let)

Na skútru od této firmy jezdím už několik měsíců a za tu dobu jsem potřebovala servisní oddělení pouze jednou. Ve skútru mi vyhořela vadná pojistka, ale servisní technik to dojel opravit až ke mně domů. Byl ochotný a velmi profesionální a navíc mě doprava nic nestála!

Anonymní referent

Objednal jsem pro svého otce polohovací postel Thuasne s matrací. Otec již několik měsíců ležel a měl problémy s proleženinami. Po měsíci spaní a neustálého ležení na zdravotní matraci s paměťovou pěnou od Vás tyto problémy ustaly. No co mám povídat – s manželkou jsme si minulý týden od Vás objednali tyto matrace i do normální postele – jednička s hvězdičkou.

František Novák

Jelikož se v těchto věcech moc nevyznám, byl jsem rád, že mi pracovník poradil, jaký skútr nejlépe splní mé požadavky. Skútr od této společnosti všude a rád doporučuji. Setkal jsem se zde s ochotným jednáním a trpělivostí. Což už se v dnešní době moc často nevidí.

Jan a Milena (75, 79)

S manželkou jsme spolu vždy chodili nakupovat a na dlouhé procházky. Už máme nějaký ten věk a nejde to tak jak za mlada. No co, manželce jsem koupil tříkolový skútr Sterling. Spokojenost se dostavila u ženy hned. Skútr jsem vyzkoušel a od manželky si ho půjčoval, až jsem ho musel koupit i pro sebe. Samozřejmě jsem si koupil o něco výkonnější – Afikim S3.

Anonymní referent

Doporučuji skútr Trophy Booster 6. Dávám 5 hvězd z 5ti jak pro skútr, na kterém jezdím i do lesa, tak za skvělý přístup celé Vaší společnosti.

Tonda Řapík (74)

Díky. Hodnocení 10/10. Skútr až do domu a ještě doprava zadarmo. Jezdím každý den. Kamarád od Vás bude kupovat také. Antonín z Třeboně.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446