PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Lůžko Meyra EcofitZdravotní polohovací postel

Repasovaný produkt:
16.666 Kč
od 15.000 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Polohovací postel pro seniory Lůžko Meyra Ecofit foto

Lůžko Meyra Ecofit

Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):218 cm / 102 cm
Rozměry (délka / šířka):218 cm / 102 cm

Zdravotní polohovací postel Meyra Ecofit je k dostání v oblíbeném dřevěném dekoru, který se hodí do každé domácnosti. Obrovskou výhodou této postele pro seniory je vysoká nosnost. Lůžko je samozřejmě vhodné také pro osoby dlouhodobě ležící. Klienti tato lůžka využívají v domácí péči, často je však využívají i zdravotní a pečovatelská zařízení, proto se jim občas říká nemocniční postele. Jejich hlavním úkolem je pomoct ležícímu i pečovateli a to v mnoha činnostech. Změna poloh se provádí pomocí elektrického ovladače. Nastavovat polohy může sám ležící, nebo pečující osoba. Při péči o ležící osobu je velmi užitečná funkce změny výška celé postele. Ta jde nastavit v rozmezí 40 – 77 cm. Kromě toho tato funkce také velmi usnadňuje vstávání z postele.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Elektrické polohování zádové části
  • Vertikální zdvíh
  • Kolečka
  • Bezpečnostní postranice
  • Elektrické polohování úhlu kolen

Příplatková výbava

  • Matrace
  • Nepropustný potah
  • Hrazda

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Pro seniory, osoby s pohybovými obtížemi nebo jinými zdravotními potížemi se běžné postele stávají méně vhodnými. Aby tito uživatelé měli usnadněné vstávání z postele a z měnu poloh, jsou pro ně vhodné elektrické zdravotní polohovací postele. Mají nastavitelnou výšku, takže si ji každý při slézání může upravit tak, aby se mu z postele dobře vstávalo a zároveň aby se mu na ni zpět usedalo co nejpohodlněji. Tímtéž ovladačem, kterým se nastavuje výška lůžka, se nastavují také různé polohy polohovacího roštu. Nejčastěji se jedná o sklon zádové části roštu, jehož zvednutím se ležící může dostat až do polohy sedu. Často je také potřeba zvednou nohy do výšky, což tyto postele také umožňují. Některé elektrické polohovací postele mají také funkci horizontálního náklonu ložné plochy. Změna poloh napomáhá lepšímu fungování krevního oběhu, což je vhodné nejen pro seniory, ale také pro osoby, které jsou na zdravotní lůžko odkázáni. Klienti se nás často ptají na nemocniční postele a lůžka, vysoké či vyvýšené postele pro seniory, zdravotní postele, polohovací postele, pečovatelská lůžka nebo postele s hrazdou. Všechny tyto názvy sedí na právě popisovaná lůžka. Nabízíme je i repasovaná za velmi levné ceny. Poskytujeme na ně záruku a rádi poradíme s výběrem. Dopravu, vynesení a montáž zajišťujeme po celé ČR. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446