Zimní VÝPRODEJ skladových zásob do 01.03.2024!
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Lůžko Meyra EcofitZdravotní polohovací postel

Repasovaný produkt:
16.666 Kč
od 15.000 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 21% DPH
Naše doprava po ČR a SR

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Elektrická polohovací postel Lůžko Meyra Ecofit foto

Lůžko Meyra Ecofit

Nosnost:180 kg
Rozměry (délka / šířka):218 cm / 102 cm
Rozměry (délka / šířka):218 cm / 102 cm

Zdravotní polohovací postel Meyra Ecofit je k dostání v oblíbeném dřevěném dekoru, který se hodí do každé domácnosti. Obrovskou výhodou této postele pro seniory je vysoká nosnost. Lůžko je samozřejmě vhodné také pro osoby dlouhodobě ležící. Klienti tato lůžka využívají v domácí péči, často je však využívají i zdravotní a pečovatelská zařízení, proto se jim občas říká nemocniční postele. Jejich hlavním úkolem je pomoct ležícímu i pečovateli a to v mnoha činnostech. Změna poloh se provádí pomocí elektrického ovladače. Nastavovat polohy může sám ležící, nebo pečující osoba. Při péči o ležící osobu je velmi užitečná funkce změny výška celé postele. Ta jde nastavit v rozmezí 40 – 77 cm. Kromě toho tato funkce také velmi usnadňuje vstávání z postele.  

Cena konkrétního produktu se odvíjí od jeho stáří, výbavy a celkového stavu produktu – pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte na tel: +420 774 744 001 nebo na e-mailu: info@invalidnivoziky.info. Uvedená cena produktu platí pro jeho základní výbavu.


Základní výbava

  • Elektrické polohování zádové části
  • Vertikální zdvíh
  • Kolečka
  • Bezpečnostní postranice
  • Elektrické polohování úhlu kolen

Příplatková výbava

  • Matrace
  • Nepropustný potah
  • Hrazda

Zdravotní polohovací postele pro seniory

Ať už senioři, invalidé nebo osoby s bolestmi pohybového aparátu nás často oslovují a žádostí o elektrické zdravotní polohovací postele. Není divu, tyto postele jsou určeny pro široké spektrum uživatelů. Často jsou tato zdravotní pečovatelská lůžka nazývána jako postele pro seniory, neboť starší osoby a důchodci patří mezi jejich časté uživatele. Elektrická polohovací lůžka jsou však často využívána ve zdravotnických zařízeních jako nemocniční lůžka. V nemocnicích, domovech pro seniory i v domácí péči je lze vybavit hrazdou pro snadnější vstání. Proč jsou zdravotní polohovací postele pro seniory tak oblíbené? Mají ovládací panel, pomocí kterého může sám ležící nebo pečující personál, nastavovat různé polohy roštu jak v zádové oblasti, tak v oblasti nohou. Tím to však nekončí. Upravovat si lze dle potřeb i výšku lůžka. To velmi usnadní přesun z postele i další činnosti. Některé modely jsou vybaveny i nastavitelným horizontálním náklonem. Mezi obvyklé vybavení elektrických polohovacích postelí patří kolečka s brzdami a bezpečnostní postranice. K posteli si lze dokoupit hrazdu s madlem, zdravotní matraci určenou pro polohovací rošty i nepropustný potah. Nemocniční polohovací postele zvyšují komfort a napomáhají v boji proti otlakům na kůži a proleženinám. Pro zájemce, kteří hledají levné řešení, nabízíme také repasované postele se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446