PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).

Polohovací postel

Potřebujete polohovací postel a nejste si jisti, jakou polohovací postel vybrat? Zkuste se obrátit na odborně vyškoleného specialistu, který Vám pomůže se zorientovat v kritériích, které jsou důležité při výběru polohovací postele a v případě potřeby Vám poradí, jaká polohovací postel, je vhodná pro klienta, který ji bude využívat. 

Polohovací postele, ze kterých můžete u nás vybírat, jsou převážně repasované. Tyto polohovací postele mají jednu obrovskou výhodu a tou je jejich cena! Polohovací postele repasované jsou z hygienického hlediska důkladně vyčištěny a vydezinfikovány. 

Pokud si od nás polohovací postel zakoupíte, jsme připraveni Vám polohovací postel doručit až k Vám domů. A jelikož elektrická postel není snadná na sestavení, jistě oceníte, že náš zkušený technik smontuje polohovací postel u Vás doma. Kontaktní telefon, na kterém se Vám bude věnovat prodejce, který prodává polohovací postele již řadu let a má tak bohaté zkušenosti, zní 774 744 001. Pro elektronickou komunikaci můžete využít emailovou adresu info@invalidnivoziky.info.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446