PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).

Elektrické vozíky

Elektrické vozíky jsou určené lidem s těžkým tělesným postižením, jelikož se tyto elektrické vozíky dají ovládat pomocí joystiku, který si můžete nastavit jak na levou tak pravou ruku. Elektrické vozíky jsou uzpůsobené k pohybu v interiéru i exteriéru. Elektrické vozíky může ovládat pomocí joystiku i doprovod. 

V naší nabídce naleznete elektrické vozíky nové, zánovní i repasované. Všechny elektrické vozíky jsou pak odstupňované cenou. Z toho jsou elektrické vozíky repasované nejlevnější, jelikož byly již v minulosti používány jinou osobou, avšak všechny takové elektrické vozíky jsou řádně vyčištěny, a překontrolovány.

Na emailové adrese info@invalidnivoziky.info, Vám s Vašimi dotazy na téma invalidní vozíky pomůže odborně vyškolený specialista, který prodává invalidní vozíky již řadu let a má tak bohaté zkušenosti. Invalidní vozík elektrický, který si objednáte, Vám zaveze náš technik a to zcela zdarma! Na nové elektrické vozíky poskytujeme záruku dva roky a na repasované elektrické vozíky získáte záruku rok jeden.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446