PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).

Elektrické tříkolky pro seniory

Elektrické tříkolky pro seniory využívá v současnosti na statisíce seniorů, kterým už nohy neslouží jako dříve. Zažijte znovu svobodu pohybu, ke které Vám dopomohou elektrické tříkolky pro seniory! Elektrické tříkolky pro seniory Vás pohodlně a bezpečně dostanou do obchodu, k doktorovi či na zahrádku nebo přírody. Všechny elektrické tříkolky pro seniory se velmi snadno ovládají a jsou poháněné bateriemi. Celý elektrický skútr připojíte pomocí nabíječky, kterou má každý elektrický skútr v základní výbavě, třeba přes noc k elektrice a další den se můžete zase prohánět po městě i v přírodě!

Pokud uvažujete, že si elektrický skútr pořídíte, ale zatím si nejste jisti, můžete informativně kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, který prodává elektrické tříkolky pro seniory již řadu let a dokáže Vám tedy zodpovědět každou otázku na elektrické skútry. Jestliže se pak rozhodnete si elektrický skútr zakoupit, postaráme se, aby vám náš technik zavezl vámi vybraný elektrický skútr až k Vám domů a to zcela zdarma! Elektrické skútry jsou samozřejmě v záruce, tudíž s případný m servisem nebudete mít žádné starosti!  

Kontaktní telefonní číslo je 774 744 001, a pro ty, kteří preferují elektronickou komunikaci je k dispozici emailová adresa info@invalidnivoziky.info.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446