PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Naši řidiči jsou vybaveni všemi ochrannými prostředky (respirátor, brýle, rukavice).

Elektrické invalidní vozíky

V dnešní době existuje na trhu celá řada společností prodávající elektrické invalidní vozíky. Elektrický invalidní vozík pomáhá lidem s těžkým tělesným postižením, kteří jsou omezeni v pohybu i horních končetin nebo celého těla. Elektrické invalidní vozíky jsou vhodné do bytu i do města. Elektrické invalidní vozíky se prodávají ve více provedeních, a každý elektrický invalidní vozík si můžete nechat naprogramovat, dle svých potřeb.

Elektrické invalidní vozíky máme v našem sortimentu převážně repasované. Tyto elektrické invalidní vozíky představují výhodu především ve své ceně. Jelikož byly elektrické invalidní vozíky repasované již používány někým jiným, je jejich cena mnohdy i čtvrteční oproti cenám za elektrické invalidní vozíky nové.

Ať už máte zájem o jakýkoli invalidní vozík, neváhejte se obrátit na email info@invalidnivoziky.info, kde Vám s pomůže vybrat elektrický invalidní vozík odborně vyškolený specialista. Všechny elektrické invalidní vozíky rozvážíme po celé české i slovenské republice zdarma a záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Kontaktní telefonní číslo, na kterém zastihnete odborníka, zní 774 744 001.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446