PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Nový invalidní vozík BreezyNový vozík pro invalidy

Nový produkt:
17.990 Kč
od 14.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 15% DPH
Doprava přepravní společností

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Vozík pro invalidy Nový invalidní vozík Breezy foto
Invalidní vozík odlehčený Nový invalidní vozík Breezy foto Vozík pro invalidy Nový invalidní vozík Breezy foto Mechanický vozík Nový invalidní vozík Breezy foto

Nový invalidní vozík Breezy

Nosnost:Nosnost 125 kg
Barva:Černá & stříbrná
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Barva:Černá & stříbrná

Nový invalidní vozík Breezy je k dispozici v různých variantách šířky sedu. Skládací rám umožňuje rychlé a jednoduché složení jedním tahem. Odlehčená konstrukce usnadňuje jízdu na vozíku. Zároveň se díky ní s vozíkem snáze manipuluje ať už při uskladnění, nebo při převozu autem. Tento model můžeme doporučit uživatelům, kteří hledají nový a kvalitní vozík pro invalidy za příznivou cenu. Cena se odvíjí od šíře sedu a konkrétní výbavy. 

 

Jak si vybrat správnou šíři sedu? 


Základní výbava

  • Odlehčený rám
  • Rychloupínací kola
  • Parkovací brzdy
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 

Mechanické invalidní vozíky

Mechanické invalidní vozíky jsou běžnou součástí života hendikepovaných osob. Pomáhají s pohybem po bytě, domě, ale i venku po dvoře, zahradě či ulici. Tím, že lidem navracejí dar pohybu, usnadňují jejich každodenní život. Vozíky pro invalidy v posledních dekádách doznaly řady změn, které zvyšují komfort při jejich užívání a usnadňují jak samotnou jízdu, tak i manipulaci při uskladnění či převozu. Není tomu tak dávno, kdy se zcela běžně užívali ocelové invalidní vozíky, které ale byly těžké a špatně se s nimi zacházelo. V současné době se již běžně dají zakoupit odlehčené invalidní vozíky. Ty mají o mnoho lehčí rám a proto je jízda na nich jednodušší a méně náročná. Dobrou zprávou je, že cena těchto odlehčených invalidních vozíků je velmi příznivá. Cena nových je samozřejmě o něco vyšší, ale odlehčené repasované invalidní vozíky se zárukou od spolehlivého obchodníka se dají zakoupit i za cenu nižší než 3 500 Kč. Další výhodou současných mechanických invalidních vozíků je jejich skládací rám. Díky skládacímu rámu uživatel složí vozík jediným zatáhnutím ze sedadlo do tvaru a rozměrů, ve kterých se dobře přenáší, uskladňuje i převáží automobilem. Vozíky pro invalidy obvykle bývají vybaveny rychloupínacími koly, odklopnými postranicemi (područkami) a odklopnými podnožemi, které lze v případě potřeby zcela odejmout. Některý invalidní vozíky jsou vybaveny také brzdami pro doprovod.

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446