PRODEJ a ROZVOZ NEPŘERUŠEN! Řidiči jsou vybaveni ochrannými prostředky. Produkty jsou dezinfikovány.
Doprava ZDARMA po ČR a SR*
Záruční i pozáruční servis
Zpětný výkup produktů
10 let na trhu

Nový invalidní vozík BreezyNový vozík pro invalidy

Nový produkt:
17.990 Kč
od 14.900 Kč
Všechny ceny uvedeny vč. 15% DPH
Doprava přepravní společností

Nezávazná poptávka

Správa os. údajů podle GDPR
Mechanický vozík Nový invalidní vozík Breezy foto
Vozík pro invalidy Nový invalidní vozík Breezy foto Mechanický vozík Nový invalidní vozík Breezy foto Mechanický invalidní vozík Nový invalidní vozík Breezy foto

Nový invalidní vozík Breezy

Nosnost:Nosnost 125 kg
Barva:Černá & stříbrná
Šířky sedu:od 35 cm do 60 cm
Barva:Černá & stříbrná

Nový invalidní vozík Breezy je k dispozici v různých variantách šířky sedu. Skládací rám umožňuje rychlé a jednoduché složení jedním tahem. Odlehčená konstrukce usnadňuje jízdu na vozíku. Zároveň se díky ní s vozíkem snáze manipuluje ať už při uskladnění, nebo při převozu autem. Tento model můžeme doporučit uživatelům, kteří hledají nový a kvalitní vozík pro invalidy za příznivou cenu. Cena se odvíjí od šíře sedu a konkrétní výbavy. 

 

Jak si vybrat správnou šíři sedu? 


Základní výbava

  • Odlehčený rám
  • Rychloupínací kola
  • Parkovací brzdy
  • Skládací a snadno manipulovatelný
  • Odnímatelné nastavitelné stupačky
  • Není hrazeno pojišťovnou 

Příplatková výbava

  • Polohovací podnože
  • Držák na hole
  • Plná nenafukovací kola
  • Podsedák 

Mechanické invalidní vozíky

Jednou z nejběžnějších a nejlevnějších kompenzačních pomůcek, které pomáhají s pohybem, je mechanický invalidní vozík. Kromě toho, že je levný tak je také velmi univerzální. Je vhodný pro invalidy, seniory, pro osoby s dlouhodobými i krátkodobými pohybovými problémy. Vypomůže tedy nejen hendikepovaným osobám, ale také lidem s dočasným problémem jako je například zlomenina nohy. Invalidní vozíky lze pro lepší pochopení rozčlenit do několika kategorií. Jsou to invalidní vozíky odlehčené, skládací, aktivní, transportní a elektrické. Skládací invalidní vozíky se snadno přenáší a převáží. Když jsou složené, vejdou se do auta. Složení je obvykle jednoduché. Stačí zatáhnout za sedadlo směrem vzhůru a rám se složí. Dalším typem jsou odlehčené invalidní vozíky. Ty jsou vyrobeny z materiálů o menší hmotnosti. I tak jsou kvalitní a mohou mít vysokou nosnost. Dobře se na nich jezdí. Díky jejich nižší váze se lépe ovládají a uživatel nepotřebuje vynaložit pro jízdu tolik síly. Tyto vozíky mají obvykle skládací rám, snoubí se v nich tedy výhody skládacího a odlehčeného vozíku pro invalidy. Kvůli nízké ceně jsou velmi oblíbené repasované invalidní vozíky. Jedná se o již použité vozíčky, které prošli kontrolou a případné nedostatky byly opraveny tak, aby byl vozík ve stoprocentním technickém stavu. V naší nabídce je naleznete se zárukou. 

SAVRYNNO s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00, Praha 3

IČO: 04611446
DIČ: CZ04611446